Fast půjčka

Fast půjčka

Každý si někdy potřebuje půjčit, v bance občas nevyhoví, příbuzní dělají, jako by Vás v ten moment neznali. Naštěstí ale existuje zajímavé řešení v podobě takzvaných nebankovních půjček, které se dále dělí podle výše úvěrového rámce na krátkodobé a dlouhodobé. Jednou z nich je například Fast půjčka. Tu provozuje poměrně známá společnost Cresco Group, která působí na tuzemském trhu sice pouhé tři roky – ale za tu dobu si vybudovala jednu z nejpřednějších pozic.

Dílem i proto, že spolupracuje s více než sto různými společnostmi poskytujícími úvěry. Tato společnost totiž funguje na principu tzv. leadů, tedy zajišťuje kontakty na žadatele o nebankovní půjčky a předává je různým dceřiným (ale i jiným) společnostem. Nejde tedy rozhodně o žádný podvod, nenechte se tedy rozhodně zmást krátkodobým působením této společnosti na tuzemském trhu.

Jaké jsou její největší výhody?

  • Půjčit si celkově můžete až 150 tisíc korun s dobou splatnosti 84 měsíců (tedy bratru sedm let). Minimum je deset tisíc korun na dobu dvanácti měsíců.
  • Výše úvěru, který Vám bude schválen, je posuzována vždy zcela individuálně. A dozvíte se ji během pouhých několika minut.
  • Fast půjčka je určena všem občanům ČR, kteří dovršili osmnáct let věku. Je bezúčelová a nebude prověřována ani případná zmínka o Vás v registru dlužníků.
  • Úroková míra začíná již na sympatických 7,9 %.

 

Pro schválení půjčky je nicméně nutné mít pravidelný příjem. To však neznamená, že se jí nedočkají třeba ti, kteří již pobírají penzi. Do kontaktního formuláře stačí zadat jen několik základních údajů – jméno, email, číslo mobilního telefonu a výši a druh Vašeho příjmu. Důležité je také sdělit, kdy Vám mohou pracovníci Fast půjčky zavolat, na závěr si pak vyberete konkrétní výši půjčky, jakou požadujete. Pak už se může začít vše vyřizovat k Vaší plné spokojenosti.